Du har en unik mulighet til å oppleve den kritikerroste komedien Evig ung i Stavanger! Showet, som har trukket over 125 000 besøkende og høstet stor suksess over fem sesonger på Chat Noir i Oslo, inntar Kuppelhallen igjen den 21. februar 2026. Sist gang Evig ung gjestet Stavanger, ble billettene revet bort på rekordtid.
Med en fengende blanding av sarkasme, musikal og rock’n’roll, inviterer Evig ung publikum til en reise til et fremtidig sykehjem – en gang kjent som den ikoniske Kuppelhallen. På scenen står seks aldrende skuespillere, inkludert publikumsfavorittene Hege Schøyen, Henrik Mestad, Hilde Lyrån, Ingar Helge Gimle, Paul-Ottar Haga og Gisle Børge Styve, som mimrer tilbake til sine glansdager.
Humorløse Mari Kjølstad spiller en altfor energisk sykepleier som forsøker å engasjere beboerne med "hodet, skulder, kne og tå" og allsang. Men bak disse rullatorene skjuler det seg opprørere med scenedrømmer og et brennende ønske om én siste storslått opptreden. Når pleieren vender ryggen til, våkner rockefoten til liv.
Forestillingen er spekket med ikoniske låter som “Stayin’ Alive”, “Forever Young” og “I Will Survive”, og byr på en perfekt blanding av nostalgi, trøkk og et skråblikk på alderdom. Publikum kan forvente en kombinasjon av burlesk humor, ettertanke og musikalsk lekenhet. Her er det bare å forberede seg på en rørende og lattervekkende opplevelse.
Med en varighet på ca. 1 time og 35 minutter, byr Evig ung på en minnerik kveld. Ikke gå glipp av denne sjansen til en unik opplevelse. Sikre deg hotellpakke nå!
